Close
Wybierz język
Łódź Łódź
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Czy działacie tylko w Warszawie?

Przyjmujemy zamówienia z Warszawy i okolic. Po złożeniu zamówienia wybierz swoje miejsce zamieszkania, a my poinformujemy Cię o ewentualnej dopłacie za dojazd.

Działamy także w Krakowie i Białymstoku.

Inne często zadawane pytania

Jak to działa? Jak dostać zniżkę?
Jeżeli korzystasz z naszych usług co tydzień, zniżka będzie wynosić 15%, jeżeli raz na dwa tygodnie – 10% oraz 5% przy sprzątaniu raz w miesiącu.
Jak to działa? Jak można wykorzystać promokod?
Promokody można wprowadzać tylko na stronie internetowej. Po wprowadzeniu parametrów sprzątania i danych kontaktowych zobaczysz pole „promokod”. Użyj swojego kodu, a cena zmieni się natychmiastowo.
Jak to działa? Jak złożyć zamówienie?
Możesz złożyć zamówienie online, przez telefon lub media społecznościowe. Jeżeli składasz zamówienie przez stronę internetową, możesz od razu podpiąć swoją kartę - pieniądze zostaną ściągnięte dopiero po realizacji zamówienia. Jeżeli składasz zamówienie przez telefon/media społecznościowe i chcesz opłacić je kartą, powiedz nam o tym, to otrzymasz link do opłaty na swój telefon/pocztę/komunikator.
Jak to działa? Jak anulować zamówienie?
Przy składaniu zamówienia na stronie internetowej otrzymujesz maila z potwierdzeniem. Tam znajdziesz linki do opłaty, edycji lub anulowania zamówienia. Możesz anulować zamówienie samodzielnie nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem. Jeżeli do rozpoczęcia zamówienia zostanie mniej czasu, zadzwoń na call center lub napisz do nas w komunikatorze.
Jak to działa? Czy można zamówić czyszczenie chemiczne i sprzątanie jednocześnie?
Tak, czyszczeniem chemicznym zajmują się oddzielni specjaliści, dlatego też możesz zamówić czyszczenie chemiczne mebli oddzielnie lub wraz ze sprzątaniem. To nie wpłynie na ogólny czas wykonywania zamówienia.
Jak to działa? Co mam zrobić, jeśli muszę zmienić zamówienie?
Możesz edytować zamówienie zarówno przed, jak i w czasie sprzątania. Możesz to zrobić w koncie osobistym, przez telefon lub komunikator. Jeżeli wskazałeś opłatę kartą, pieniądze są ściągane dopiero po sprzątaniu, dlatego też nie musisz niczego dodatkowo opłacać do momentu wykonywania zamówienia. Po prostu dodawaj/usuwaj opcje, wykonawcy zauważą zmiany.
Jak to działa? Czy robicie sprzątanie generalne?
Rzadko wykorzystujemy ten termin. Każde nasze sprzątanie jest pełnowartościowe, porządki generalne to dla nas zwykłe sprzątanie i duża ilość usług dodatkowych. Jeżeli musisz wyczyścić mieszkanie, gdzie od wielu lat nikt nie sprzątał/nie żył/coś się wydarzyło, taką usługę można przedyskutować osobiście. Najprawdopodobniej to będzie praca na godziny w cenie 50 zł za godzinę.
Jak to działa? Gdzie ocenić pracę cleanera?
Postaw ocenę po sprzątaniu w swoim koncie osobistym. Jeżeli ocena będzie niska, skontaktujemy się z Tobą i zaczniemy szukać rozwiązania problemu. Jeżeli wysoko ocenisz jakość pracy cleanera, to wpłynie na jego/jej wynagrodzenie.
Jak to działa? Co się stanie, jeżeli nie będę zadowolony z jakości sprzątania?
Znajdziemy rozwiązanie maksymalnie szybko. Jeżeli masz możliwość zrobienia zdjęć – zrób i wyślij nam na pocztę lub komunikator. Od razu Ci odpowiemy i zaczniemy szukać rozwiązania. Reagujemy na krytykę i umiemy naprawiać błędy. Jeżeli jakość sprzątania jest niska, możemy również zwrócić pieniądze i zaproponować bezpłatne sprzątanie.
Jak to działa? Czy możecie mi przywieźć klucze po posprzątaniu?
Tak, mamy usługę dostawy kluczy. Możemy zabrać od Ciebie klucze przed sprzątaniem i potem oddać je z powrotem. Możesz wskazać przy zamówieniu, że potrzebujesz dostawy kluczy i wskazać dodatkowy adres/adresy. Usługę tę można dodać także podczas sprzątania.
Jak to działa? Kto pracuje w Waszej firmie?
Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Mamy doświadczony, na bieżąco szkolony zespół, oraz szczegółowy proces rekrutacji. Sprawdzamy wszystkie dane kandydatów, kilkukrotnie przeprowadzamy z nimi rozmowy, oceniamy umiejętności poprzez sprzątania testowe oraz egzaminy. Mamy stały skład pracowników, nie przyjmujemy ludzi do pracy na kilka dni lub tygodni.
Jak to działa? Czy sprzątacie domki letniskowe?
Tak, sprzątamy domki letniskowe, działki, kamienice i inne niestandardowe mieszkania. Zamówienie można złożyć na stronie internetowej, gdzie od razu zobaczysz wyliczony koszt sprzątania.
Jak to działa? Czy trzeba zapewniać własne środki czystości?

Nasi specjaliści mają przy sobie wszystkie niezbędne narzędzia do sprzątania mieszkania i mycia okien. Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości Medisept, w razie potrzeby możemy przyjść z odkurzaczem. Każdy Wykonawca ma zestaw z 5-7 detergentów, mikrofibry do różnych powierzchni, wiadro i mop, gąbki, skrobak, szczotkę do sierści. Tobie pozostaje tylko otworzyć drzwi.

Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka